O nás

Firma bola založená v roku 2000 na serióznosti, komplexnej znalosti stavebných, finančných zdrojov, pracovnej ochote, vedomosti finančného manažmentu.

Vyznačujeme sa zručnosťou  budovať vzťahy, zručnosťou  presvedčovať a ovplyvňovať, zručnosťou  dávať a prijímať spätnú väzbu, konštruktívne riešenie problémov.

Vyznačujeme sa kompetenciami: Vysoké pracovné tempo, zodpovednosť, disciplinovanosť, flexibilita a adaptácia na zmeny, angažovanosť a iniciatívnosť. Ochota prevziať zodpovednosť za svoju prácu.  Rozhodnosť.

Vykonávame:

  • Staviteľ – vykonávanie stavieb a poddodávok

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

  • Reklamné a marketingové služby 

  • Sprostredkovanie obchodu a služieb

  • Výroba iných produktov z betónu a cementu

 

Naším cieľom je budovať pružnú energickú a silnú spoločnosť dodávajúcu kvalitný servis zákazníkovi.

Naše služby sú smerované k plnej spokojnosti predávajúceho aj kupujúceho, prípadne  prenajímateľa aj nájomcu. Komplexnosť, široká ponuka služieb, vysoká profesionalita, pracovná ochota a flexibilná rýchlosť nás zaraďujú medzi významné  realitné kancelárie na slovenskom trhu.

Ponúkame široký výber nehnuteľností, zabezpečujeme obhliadky vybraných objektov, poskytujeme komplexné bezplatné poradenstvo. Samozrejmosťou je pre nás osobný prístup ku všetkým klientom a kvalitné profesionálne zázemie pri realizácií zmlúv (či už sa jedná o nájomnú zmluvu, kúpnu zmluvu,  zmluvu o prevode vlastníctva bytu či iné dokumenty).

Budeme Vám nápomocní pri výbere vhodnej nehnuteľnosti, právne oddelenie dohliadne na vypracovanie zmlúv, zabezpečenie potrebných písomností a právnych formalít.